הדרך לגוף בריא עוברת, כידוע, דרך תזונה נכונה, אבל על מנת שתיראו באמת מצוין ותגיעו לגוף מחוטב, אין מנוס מלעשות ספורט. אימונים בתוך חדרי כושר בצפון שבהם תעבדו על פיתוח הסיבולת האירובית שלכם, כמו גם על חיזוק השרירים וגמישות הגוף, הם הדרך המועדפת על אנשים רבים בגילאים שונים המעוניינים להתחטב. מתעמלים כאלה כבר מבינים, שההשקעה בגוף כדאי שתתחיל בגיל צעיר, בכדי ליהנות מבריאות טובה ומראה נהדר – גם בגילאים מבוגרים ואפילו בזקנה.

איזה ספורט הכי מתאים לכם? בדקו

גם אם צפייה בשידורים של תחרויות שחייה עושה לכם את זה וגם אם התעמלות קרקע היא הדבר שהכי מעניין אתכם לראות בטלוויזיה – אין זה אומר, בהכרח, שהתעמלות מהסוגים הללו גם תתאים לכם באופן אישי. הדרך הטובה ביותר להבין מהו הספורט שנכון לכם מבחינה פיזית ונפשית, היא פשוט להתנסות.

מרבית השיעורים המוצעים בתוך חדרי כושר בצפון, מאפשרים להגיע לפעם ראשונה ללא תשלום, או בתשלום מופחת ביחס לרכישת מנוי קבוע. נצלו את הזכות הזו ובדקו את עצמכם: האימון שיגרום לכם להרגיש הכי טוב, הוא כנראה זה שתרצו לחזור אליו שוב ושוב. זה יכול להיות שיעור זומבה סוחף, או אימון יוגה שקט אך מאמץ במיוחד. לעיתים, גם שילוב מאוזן בין כמה סוגי ספורט, הוא זה שעוזר לאנשים להתמיד באימונים ובצורה כזו הם מקבלים מעטפת שלמה של בריאות.חדרי כושר בצפון

מתוך מגוון חדרי כושר בצפון כך תמצאו את האחד שלכם

זה נכון שזה הכי נוח ללכת אל אחד מבין חדרי כושר בצפון, הממוקם קרוב לביתכם. בצורה כזו, לא תצטרכו להסתמך על התחבורה הציבורית או על מציאת חנייה לפני כל אימון מחדש. עם זאת, ייתכן שדווקא השיעור הנחשק מכולם, ייערך בחדר כושר רחוק יחסית וכאן תהיה לכם דילמה: האם להירשם למתחם מרוחק ולהשקיע מאמץ בהגעה, או לבחור בחדר הכושר שהכי נוח להגיע אליו.

התשובה ברורה: בחרו במקום שמציע את השיעורים ברמה הגבוהה ביותר, עם המאמנים המקצועיים מכולם, כאלה שכיף להתאמן איתם ושמייצרים מוטיבציה גבוהה במהלך השיעור. אם התמזל מזלכם לגור קרוב לחדר כושר שכזה – מה טוב, אך גם אם לא – כדאי להתאמץ ולהגיע במיוחד ובכך להעניק לעצמכם כמה שעות שבועיות קבועות, של השקעה אמיתית בגוף בריא ועל הדרך גם בנפש מחוזקת.

איך תדעו שהגיע הזמן לשנות את האימון?

אם הגדרתם את ההנאה בתור המרכיב העיקרי ליצירת מוטיבציה, נראה שכאשר היא מתחילה להיעלם – זה הזמן לשנות את האימון או אולי להוסיף לו נדבכים חדשים. אם אתם רצים בהליכון בחדר הכושר, למשל, תוכלו להתחיל לעשות זאת כשאתם מחוברים לאוזניות שמשמיעות מוזיקה. אם מתחיל להימאס לכם מהפילאטיס, תוכלו להירשם לחוג אירובי ולנסות תנועות ומקצבים חדשים. חדרי כושר בצפון בדרך כלל יציעו מגוון של שיעורים – ואתם רק צריכים לבחור את האחד שלכם.