כמה עולה היום הסרת השיער בלייזר?

תעשיית הסרת השיער צומחת בהתמדה בעשור האחרון. חידושים חדשים בטכנולוגיה תרמו גם לצמיחת תעשיית הסרת השיער. אחד החידושים החדשים הללו הוא הסרת שיער בלייזר, שהוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר להסרת שיער גוף לא רצוי או עודף.

נשים בוחרות בטיפולי לייזר יותר מאי פעם מכיוון שהם נתפסים כיעילים יותר וכואבים פחות משיטות מסורתיות של שעווה, מריטה או גילוח. טיפול בלייזר מאפשר לנשים להחזיר את השליטה על המראה שלהן במינימום כאב וללא זמן השבתה.

אור הלייזר מכוון למלנין בתאי הפיגמנט כדי להרוס אותם, וגורם לתוצאות קוסמטיות קבועות. אור הלייזר מגיע עמוק לתוך שכבת העור של העור כדי לכוון שערות היכן שהן מתחילות לצמוח מהזקיקים. החום הורג את תאי השורש הקיימים בהם

הסרת שיער בלייזר היא טכניקת הסרת שיער שנבדקה בזמן ואושרה על ידי ה-FDA אשר מסלקת שיער בגוף. הלייזר יוצר פולסים של אור עז, הפוגע בזקיק השערה ומונע משיער חדש לצמוח באותו אזור. האזורים הנפוצים ביותר להסרת שיער בלייזר הם: קו ביקיני, בית השחי, פנים (זקן) ורגליים (ירכיים). זה יכול לשמש גם עבור חזה וגב.

שאלות נפוצות:

  • האם טיפול בלייזר יכול להסיר את כל השערות שלי?

לא. שיער בשורשי העור שלך עשוי שלא להיות מוסר במלואו על ידי טיפול לייזר. רופא העור שלך יכול לבצע טיפול מגע כדי להפחית או להעלים את כל השערות שנותרו.

  • האם ניתן לבצע טיפולים אחרים במהלך פגישת הלייזר שלי?

כן, אתה יכול לקבל טיפולים אחרים

הסרת שיער לנשים אינה חדשה. אבל עם כניסתן של שיטות יעילות יותר, פחות כואבות ולא פולשניות, השוק ראה עלייה בפופולריות. לנשים שמחפשות משהו קבוע יותר, ישנם טיפולי הסרת שיער בלייזר שיכולים לצמצם או אפילו להעלים שיער גוף על ידי מיקוד למלנין זקיק. טיפולים אלו מציעים כמה מהתוצאות היעילות ביותר לטווח ארוך עם מעט תופעות לוואי שאפשר לדבר עליהן. הטיפול אינו כואב ולוקח כשעה בלבד להיפטר משיער לא רצוי בכל הגוף. זה יכול להיעשות בכל מקום על הגוף שלך שיש לו שיער לא רצוי; אתה לא צריך שום סוג של הכנה לא לפני או אחרי הטיפול. אבל זה עשוי לקחת עד עשרה מפגשים עד שתראה תוצאות משמעותיות כלשהן, אז זהו

הסרת שיער בלייזר היא טיפול קוסמטי המסיר שיער לא רצוי לבעלי עור בהיר ושיער כהה.

אף אחד לא אוהב שיער גוף עודף ולמרבה המזל, טכנולוגיית הלייזר יכולה לעזור במחלקה הזו. טכנולוגיית הלייזר משתמשת באנרגיית אור כדי לחמם את הזקיק, מה שהורס את התאים בזקיק ותאי גזע שמייצרים שערות חדשות, כך שהוא לא יכול לצמוח בחזרה. הליך זה עובד בצורה הטובה ביותר על אנשים עם עור בהיר ושיער כהה. זה לא יעיל לאנשים עם עור כהה יותר או שערות אפורות או אדומות מכיוון שהוא יכול לגרום לכוויות וצלקות בעור שלהם.

הסרת שיער בלייזר היא טכניקה המשתמשת באנרגיית לייזר כדי להשבית לצמיתות את זקיק השערה. ישנם שני סוגים של לייזרים- Alexandrite ו-Ruby lasers. לייזרים רובי הם לייזרים באורך גל ארוך בעוצמה גבוהה המשמשים לשיער עבה, כהה וגס. לייזרים אלכסנדריט הם אור ספקטרום רחב בעוצמה נמוכה יותר בטווח האינפרא אדום הקרוב. קרן הלייזר עוברת דרך השכבות העליונות של העור, מכוונת לפיגמנט בפקעת השיער והורסת אותה.

הסרת שיער בלייזר היא הליך פופולרי מאוד בישראל. מחיר להסרת שיער בלייזר יכול להשתנות בין כמה משתנים כמובן מומלץ לבדוק עם החברה שאתם עושים, והוא משמש בעיקר להסרת שיער לא רצוי על העור שלא ניתן להסיר על ידי שעווה, סוכר, מריטה או גילוח. לאחר מכן המאמר יפרט על הסרת שיער בלייזר (מה זה, איך זה עובד) ותופעות הלוואי האפשריות שלה (כולל כאב).

שתפו פוסט זה