קרדיט תמונה: freepik

מנשא אופניים לוו גרירה – מה זה אומר?

בלא מעט כלי רכב, גדולים וקטנים, אנחנו יכולים למצוא וו גרירה בחלק האחורי שלהם. מדובר בוו אשר מאפשר לנו לחבר אליו פריטים וחלקים שונים על פי הצורך. בין היתר, אנחנו יכולים לחבר אל הוו גם מנשא אופניים במידה ואנו מעוניינים בכך.

חיבור מנשא אופניים לוו גרירה הוא דבר מאוד מקובל היום, בין היתר בזכות העובדה שהרבה מאוד אנשים רוכבים על אופניים בשטח או ביעדים מרוחקים. הם צריכים להגיע אל יעד מסוים ברכב ואז יוכלו להתחיל משם לרכב על אופניים. חיבור המנשא לוו, מאפשר להם לשאת את האופניים בצורה נוחה ובטוחה, ללא הפרעות וחששות.

היום אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של מנשאי אופניים, בין היתר כאלה שניתן להתקין על גבי הרכב. אך אחד הסוגים הפופולאריים ביותר למנשא אופניים הוא כזה שניתן לחבר אל וו גרירה המותקן ברכב. מדובר על מנשא אשר מתחבר באופן ידני או חשמלי אל הרכב וכך אפשר לפרק את המנשא בצורה פשוטה ונוחה בכל פעם כשרוצים להרכיב על הוו דברים אחרים, למשל עגלה או כל דבר אחר.

מנשא אופניים לוו גרירה הוא הרבה פעמים אופציה הרבה יותר טובה מאשר מנשאים אחרים, כגון אלו שמתחברים ישירות לרכב, מאחר ואנחנו יכולים לפרק את המנשא בצורה פשוטה, להעביר אותם לכלי רכב אחרים וכן, אנחנו לא חייבים בהכרח להרכיב אותם כל הזמן. בסיום יום רכיבה, אפשר לפרק את המנשא ואז שום דבר לא מחובר אל וו הגרירה.

 

מתי אנחנו נרצה להשתמש במנשא אופניים עם וו גרירה?

ראשית, אם אין לנו רצון להרכיב את המנשא על גבי האופניים. לפעמים מטעמים שונים, למשל, בשביל לשמור על מראה רכב נקי, אנחנו נעדיף שהמנשא יתחבר באופן חיצוני ולא יחובר אל הרכב.

שנית, אם ברצוננו להרכיב מנשא שיכול להחזיק כמה זוגות אופניים. במקרה כזה, הרבה יותר הגיוני לחבר את המנשא לוו גרירה מאשר להתקין את המנשא על גבי הרכב עצמו. למשל, בקבוצות רכיבה גדולות נהוג הרבה פעמים להשתמש באופציה זו.

שלישית, אם אין אפשרות להתקין את המנשא על גבי הרכב. למשל, אם מדובר בטנדר או בכלי רכב דומים, אז אי אפשר להתקן מנשא בצורה רגילה ולכן נשתמש בוו גרירה.

 

איך עושים את זה בצורה נכונה

צריך לבדוק איך מתבצע החיבור בין הוו למנשא, עד כמה פשוט וקל לחבר ביניהם בכל פעם מחדש ולפרק את החיבור כשאנחנו מעוניינים בכך.

חשוב לציין, ברגע שאנחנו עושים את החיבור, אז עלינו להתייחס לכך בנהיגה ובפרט בחנייה, שכן המידות של הרכב משתנות ברגע שאנחנו מוסיפים את המנשא מאחור. לכן חשוב להקפיד ולשים לב כיצד זה מתבצע בצורה נכונה, ובאופן שיכול לשרת אותנו בנהיגה כפי שאנחנו רוצים.

 

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

האם למאמן הכושר שלכם יש ביטוח?

יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע אימוני כושר בעזרת מאמנים מקצועיים. יש מי שבוחר לעשות זאת דרך מכוני כושר מסודרים ואחרים

בלוג

אווירה של קיץ

העונה הלוהטת של השנה מתקרבת, הקיץ כבר כמעט כאן! הימים החמים בשנה, בהם השמש תמיד זורחת והשמים תמיד בהירים. מה

בלוג

הרצאות שכדאי לכם לשמוע

כל אחד מאתנו עובר לא פעם תקופות שבהן הוא אומנם נמצא במקום מסוים, אבל בפועל, הוא היה רוצה להיות במקום