צילום:freepik

5 שימושים להדפסה על חולצות אימון טי

בארון הבגדים הישראלי מסתתרות עשרות חולצות טי שהודפסו לכבוד אירוע מסוים. מצבא וחתונה ועד יום הספורט של צוות המתנ"ס – כל ארגון, קבוצה או מטרה מאפשרים לכל משתתף ומשתתפת ליהנות ממזכרת הטי שירט ולהתאים אותה לרוח הקבוצה הכללית. ליקטנו 5 שימושים אפשריים לחולצת הטישירט המודפסת:

אני החתן

חולצות לחתונה הן כידוע אחד המצרכים הרלוונטיים ביותר בכל מסיבה, כמעט כמו הטבעת או ההינומה. החולצות יכולות להכיל הדפס אחיד לכל המשתתפים, או להשתנות בין גורמים מסוימים כמו החתן והכלה עצמם, ההורים, האחים והחברים הטובים. בדרך כלל, הנטייה היא ליישם את הרעיון השני, אם כי זוגות שרוצים מזכרת טובה מהאירוע וחושקים בתמונות מדליקות של המונים שלובשים את אותה החולצה, יוכלו ליישם את האפשרות הראשונה.

Team Bride

כמה כוח ועוצמה יש במסיבת הרווקות – האירוע שהופך מרגע לרגע להיות מדליק ומקפיץ יותר מהחתונה עצמה. חולצות למסיבות רווקות יוכלו להכיל את שמות המשתתפות כל אחת באופן נפרד על הגב, בעוד שהחלק הקדמי יכיל את המילים "טים ברייד" – צוות הכלה. החולצה היא מזכרת מתוקה מאירוע פרטי שבו יש המון מקום לשחרור, בדיחות פרטיות, זמן איכות ואנרגיות. לכן ההדפסים שלה יוכלו להיות שונים מאלו שהזכרנו כאן ולהכיל בדיחות, ציטוטים של חברות או מסר מסוים שהייתן רוצות להעביר לכלה.

בשביל מה הגעתי?

אם בעולמנו יש המון "אפור", הרי שטיולים שנתיים הם שחור או לבן – או שאוהבים אותם או שלא. חולצה מהטיול השנתי מספקת טווח רחב בהרבה של אפשרויות, מאחר והיא יכולה להיות קולקטיבית לכל קבוצות הטיול, אך גם אחידה לשכבה, כיתה או קבוצה מסוימת. בנוסף, חולצות הטיולים השנתיים יוכלו לערב בהן גם את צוות ההוראה ולשלב כיתובים חשובים כמו "מלווה", "סגנית", "חובש" ועוד. כך הם יסייעו לילדים לזהות את אנשי הסגל ולפנות אליהם אם הם זקוקים לעזרה.

קדימה אס"ק!

טי שירט בצבא נחשבת לפריט שכיח כמו כומתה משופצרת ואם שירתתם ביחידה קרבית, בוודאי שהחולצה שלכם עדיין בארון, גם אם סיימתם את השירות כבר לפני 30 שנים. על הטי שירת הצהל"ית אפשר להשתולל והרבה, אבל לרוב היא מתקבעת על שני פורמטים: הראשון – שילוב של מעט הומור כמו אמירה מצחיקה של חייל, ציורים משעשעים של החיילים והדיאלוגים וגם אייקונים משותפים כמו הרס"ר, המג"ד או המפקד, שתמיד תהיה להם איזו מנטרה מצחיקה. השני – חולצה המייצגת בכבוד ובניקיון יחסי את הגדוד או הפלוגה ומכילה רק את השם של אותה יחידה ואת הלוגו שלה.

אירועי חיים מיוחדים

סיום תואר, סיום קורס, יום הולדת עם כל המשפחה ועוד המון אירועים יצריכו חולצות ולשם כך מומלץ לפנות אל עדן חולצות, לקבל טיפים נוספים לעיצוב החולצה המושלמת ולבחור את הסגנון המדויק שלכם.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

ביטוח בריאות – כן או לא?

מאת אברהם פולק –   www.t.co.il לפי החוק בישראל כל אזרח חייב להיות מבוטח באחת מקופות החולים. בישראל יש חוק טבע

קרב מגע
בלוג

קרב מגע – גם ספורט וגם הגנה

  אין אוזן ישראלית שלא מכירה את צמד המילים קרב מגע. מדובר בשיטת הלחימה הישראלית המפורסמת ביותר בעולם, כזו שהצליחה

בלוג

תזונה נכונה כדרך חיים

תזונה נכונה ובריאה בשילוב פעילות גופנית מהווה דרך חיים ועניין של שגרה. במקום לעבור מדיאטה פופולריות אחת לדיאטת כאסח טרנדית